امکانات وبسایت فروشگاهی

در این قسمت تنها بخشی از صدها امکان متنوع وبسایتهای فروشگاهی طراحی شده را ملاحظه می نمایید:

درج اتوماتیک توضیحات محصولات: این یک امکان منحصر بفرد است که در حال حاضر تنها در وبسایتهای طراحی شده توسط مجموعه طراحی وب ایرانیان موجود میباشد.نحوه کار به این شکل است که تنها با وارد نمودن نام محصول و یا بخشی از نام محصول، وبسایت لیستی از کالاها با همان نام و اسامی مشابه را به شما نمایش خواهد داد.بلافاصله پس از انتخاب نام محصول، بدون نیاز به هیچ کار اضافه ای توضیحات اصلی و توضیحات کوتاه محصول شما بصورت اتوماتیک توسط خود سایت تکمیل میشود.البته استفاده از این امکان خاص کاملا" اختیاری است.اما سرعت اضافه سازی محصولات را به طرز چشمگیری افزایش خواهد داد و از طرفی ایده آل ترین توضیح ممکن برای هر محصول شما گنجانده خواهد شد.

هوش مصنوعی

ساخت لیستهای ساده و فروش شگفت انگیز تایمردار: به هر تعداد لیست با عنوان دلخواه ایجاد نمایید تا بصورت لیست ساده یا فروش فوق العاده در سایت نمایش داده شوند.

لیستها

ظاهر لیستهای فروش ویژه و لیستهای صفحه اصلی را بر اساس سلیقه خود تنها با یک کلیک انتخاب کرده و تغییر دهید.برای کالاهای مورد نظر مدت زمان تخفیف قرار دهید.

لیستها

کاربران شما قادر خواهند بود تا برای محصولات شما بازاریابی کنند.

بازاریابی

در مناسبتهای مختلف کوپن و بن تخفیف در اختیار مشتریان خود قرار دهید.

کوپن تخفیف

توسط پیامک از سفارشات جدید مطلع شوید و کاربران شما نیز با تغییر وضعیت سفارش پیامک دریافت خواهند نمود.

پیامک وضعیت سفارش

به آسانی و تنها با انتخاب تصویر در هر بخش از سایت بنرهای موردنظر خود را اضافه نمایید.

بنرهای سایت

صفحات جدید ایجاد کنید.رزومه فعالیت و مقالات و ویدئوهای خود را منتشر کنید.اخبار سایت را منتشر نمایید.نظرسنجی برگزار کنید.

مدیریت محتوا

تنها با یک کلیک از اطلاعات فروشگاه نسخه پشتیبان و بک آپ تهیه کنید و با یک کلیک بک آپ را برگردانید.

پشتیبانگیری

درج پارامترهای مختلف مانند گارانتی و رنگ و … با امکان تفاوت در قیمت به ازای پارامترها

پشتیبانگیری

به راحتی گزارش بازدید از محصولات و دسته ها فعالیتهای مدیران و کاربران و گزارش فروش را بررسی کنید.

گزارشات فروش

ساخت فروشگاه اینترنتی حرفه ای آسانتر از همیشه:

ساخت وبسایت فروشگاهی مدرن با امکانات متنوع تخصص ماست.با کمک طراحی وب ایرانیان شما قادر خواهید بود به سادگی و با پایینترین هزینه وبسایت فروشگاهی مدرن خود را راه اندازی نمایید.

ازآنجایی که ماهرگز برای طراحی فروشگاه های اینترنتی ازنرم افزارهای کد باز و با امنیت بسیار پایین همچون وردپرس و جوملا و پرستا و … استفاده نمی نماییم و سهولت کار با فروشگاه اینترنتی در عین امنیت بالا و امکانات متنوع همیشه تنها هدف ما بوده است تمامی بخشهای فروشگاه بخصوص در پنل مدیریتی به نحوی آماده شده اند که برخلاف وردپرس و … کار با این بخشها و مدیریت فروشگاه بسیار ساده شده است.در زیر چند مثال از سهولت کار با بخش مدیریت فروشگاه آورده شده استوسط نرم افزار راه اندازی فروشگاه اینترنتی طراحی وب ایرانیان به آسانی اقدام به ساخت سایت فروشگاهی خود نمایید.برخی از امکانات سیستم راه اندازی فروشگاه اینترنتی طراحی وب ایرانیان به شرح زیر میباشد :

تاریخ و زمان فارسی در تمام صفحات:

زمان و تاریخ فاکتور مهمی درتمام فروشگاه های اینترنتی می باشد چراکه باید زمان و تاریخ سفارشات مفهوم و دقیقا مشخص باشد. نرم افزار راه اندازی فروشگاه اینترنتی طراحی وب ایرانیان با پشتیبانی کامل از تاریخ شمسی طراحی گردیده است. نحوه نمایش تاریخ و زمان توسط مدیر سایت قابل انتخاب میباشد که در تمامی قسمت های وب سایت به آن شکل نمایش داده شود.

ما فروشگاه اینترنتی شما را برخلاف تمام دیگر شرکتهای مشابه, نه برای ۱ سال بلکه برای همیشه راه اندازی می نماییم.در صورت تمایل سورس فروشگاه نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت( برای اولین بار در کشور )

قالب و شکل ظاهری قابل تغییر توسط کاربران:

قالب و شکل ظاهری فروشگاه بسیار ساده قابل تغییر میباشد و نیازی به دانستن دانش برنامه نویسی نیست و در ادیتورهای مختلف از جمله FrontPage قابل ویرایش است. از طرف دیگر ما قالبهای بسیار زیبا و از پیش طراحی شده در اختیار شما قرار قرار خواهیم داد تا در صورت علاقه در هر برهه زمانی بتوانید ظاهر فروشگاه الکترونیک خود را تغییر دهید.

امنیت بسیار بالا:

در فروشگاه های اینترنتی به دلیل انجام عملیات بانکی و مالی، داده های حساس و ارزشمند و مسائلی از این قبیل، امنیت فروشگاه اینترنتی بسیار مهم میباشد و پایین بودن امنیت وب سایت فروش آنلاین ایجاد شده میتواند خسارات جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. از این رو نرم افزار فروشگاه ساز اینترنتی طراحی وب ایرانیان نرم افزاری است کاملا مطمئن و تست شده در شرایط مختلف و عاری از هرگونه خطای برنامه نویسی و یا حفره های امنیتی

سازگاری و بهینه بودن فوق العاده با موتورهای جستجو:

مهمترین فاکتور در میزان فروش در فروشگاه های اینترنتی میزان بازدیدکنندگان هدایت شده به سایت از طریق موتورهای جستجو (از مهمترین آنها Google، yahoo و MSN , Live ) میباشد. نرم افزار فروشگاه ساز طراحی وب ایرانیان با استفاده از تکنیک های خاص برنامه نویسی سازگاری و بهینگی فوق العاده ای با موتورهای جستجو ایجاد نموده است که این قابلیت مستقیما در فروش شما تاثیر خواهد داشت.ثبت فروشگاه اینترنتی شما نیز بصورت رایگان توسط ما انجام خواهد گرفت.

سرعت عملکرد بالا:

نرم افزار با در نظر گرفتن سرعت پایین اینترنت و مشکلاتی از این قبیل در داخل کشور، به شکلی طراحی و برنامه نویسی گردیده است که صفحات با سرعت بالا بارگذاری می گردند و به کاربران اجازه می دهد در کمترین زمان ممکن بیشترین بازدید از صفحات مختلف را انجام داده در نتیجه فروش محصولات فروشگاه بیشتر میگردد.سرعت لود صفحات در این سیستم بالاترین سرعت در مقایسه با سیستم های فروشگاه ساز دیگر میباشد.

تغییر خودکار سایز تصاویر در سرور:

برای اجرای سریعتر صفحات سیستم به گونه ای طراحی شده است که تصاویر موجود از کالاها و خدمات با کلیک مشتری در سایز بزرگ و اصلی نشان داده خواهد شد.

فاکتورهای قابل پرینت:

با این قابلیت فاکتورهای قابل پرینت از سفارشات انجام شده وجود دارد.امکان پرینت از تمام صفحات نیز ایجاد گردیده است.

تعیین تعداد محصولات در صفحات، ردیف ها و ..:

در پنل مدیریتی در بخش تنظیمات گزینه های وجود دارد مبنی بر تعداد نمایش محصولات در هر صفحه، هر ردیف، آخرین محصولات اضافه شده، پرفروشترین محصولات و پربازدیدترین محصولات. نظرات و پیشنهادات مشتریان نیز در صورت تمایل مدیریت فروشگاه قابل ثبت میباشند.

تعیین حداقل جمع مبلغ سفارش:

حداقل مقدار سفارش توسط مدیر تعیین میگردد و باعث میگردد در صورتی که جمع مبلغ اقلام سفارش شده از آن مقدار کمتر باشد سفارش تکمیل نشده و به کاربر پیغام مناسب مبنی براینکه حداقل مبلغ به حداقل مبلغ سفارش نرسیده است نمایش داده شود.

گزارشات کاربران:

مدیر سایت میتواند گزارش ورود و خروج کاربران و نشانی IP آنها را مشاهده نماید.

گزارش محصولات:

مشاهده تعداد بازدید، تعداد فروخته شده، تعداد موجود و … محصولات و دسته بندی ها

پربازدیدترین ها:

نمایش لیست کامل بازدیدها از محصولات و دسته بندی های مختلف

نمودارهای گرافیکی مختلف:

نمایش گزارشات مختلف بر روی نمودارهای گرافیکی از انواع مختلف (میله ای، هیستوگرام، کلوچه ای و…)

پرداخت مطمئن و امنیت بالای اطلاعات:

با استفاده از امکانات و تکنولوژیهایی از قبیلSSL (گواهی امنیتی ) و برنامه نویسی بدون خطا، سیستم موجود به نرم افزاری با امنیت بسیار بالا تبدیل گردیده است. اطلاعات حساس کاربران نیز به صورت رمز شده در پایگاه داده ذخیره میگردد که امکان هرگونه آسیب به سیستم فروشگاه آنلاین را از بین خواهد برد.

ذخیره نشانی IP کاربران :

برای بالاتر رفتن امنیت و اطمینان کامل از هویت کاربران نشانی IP کاربرانی که سفارش داده اند یا وارد سیستم شده اند با زمان آنها ذخیره و قابل مشاهده توسط مدیر سایت می باشد. پرداخت توسط کارتهای بانکی (عضو شتاب) داخلی:

با ماژول های موجود در سیستم شما به سادگی و پس از دریافت شناسه خود از بانک و ورود به سیستم بدون نیاز به انجام کار خاصی و بلافاصله قابلیت دریافت پرداخت های اینترنتی را با کارت بانکهای عضو شتاب خواهید داشت.

پرداخت توسط کارتهای اعتباری بین المللی (ویزا، مستر کارد و …):

نرم افزار برای دریافت پرداخت ها از طریق کارتهای اعتباری مختلف توسط گذرگاه های مختلف از قبیل PayPal، ۲CO ، e-gold, MoneyBookers و …. آماده می باشد.کلیه کارتهای اعتباری بنام توسط این سیستم ساپورت میشوند. تنها کاری که مدیرسایت برای شروع استفاده از این نوع پرداختها میبایست انجام دهد این است که شناسه ای را که وب سایت گذرگاه بعد از ثبت نام در اختیار وی قرارداده است در تنظیمات وارد سیستم نماید.

پرداخت (به پستچی) هنگام دریافت کالا (C.O.D) :

نرم افزارامکان پرداخت برای دریافت وجوه از مشتریان هنگام دریافت کالا را نیزدارا می باشد که میتوان با استفاده از خدمات سایت واسطه ی pardakht.com و یا ایران مارکت سنتر و دیگر شرکتها تنظیم گردد.

ثبت فیش بانکی:

یکی دیگر از روش های پرداخت در سیستم، ثبت فیش بانکی می باشد که در این روش مدیر سیستم بعد از تایید آن میتواند سفارش را تکمیل نماید و یا مبلغ واریز شده را به اعتبار موجود در حساب کاربری اضافه نماید.

تعریف روش های مختلف ارسال یا حمل و نقل:

امکان تعریف روش های ارسال مختلف و درج توضیحات و تعیین قیمت جداگانه بر اساس ضوابط خاص برای آن روش ارسال وجود دارد. کاربر در هنگام تکمیل سفارش خود یکی از این روش ها را انتخاب می نماید.

تعریف روش های پرداخت مختلف:

امکان تعریف روش های پرداخت مختلف و تعیین دسترسی به این روش کاربر در هنگام تکمیل سفارش خود یکی از این روش ها را انتخاب می نماید.

تعریف واحد های مختلف پول و محاسبه اتوماتیک:

امکان تعریف واحدهای مختلف پول و محاسبه خودکار تغییر توسط خود سیستم وجود دارد. (مثال: قیمت ۱۰۰۰۰ ریال و هنگام تغییر قیمت توسط کاربر به تومان مبلغ ۱۰۰۰ تومان نمایش داده خواهد شد.)

تعریف دسته های کالا و زیر دسته ها به تعداد نا محدود:

امکان تعریف دسته بندی ها و دسته بندی های زیرین بدون هیچ محدودیتی در تعداد یا مرحله (level) (مثال: اتومبیل -> پژو -> پارس -> دست دوم -> مدل ۸۳)

نمایش اقلام داخل زیر دسته ها به صورت تصادفی در دسته های بالاتر:

برای اجتناب از خالی ماندن دسته های اصلی که دارای زیر دسته هستند این امکان را می توان از پنل مدیریتی فعال نمود.

اختصاص آیکون مربوط به هر دسته و زیر دسته:

برای نمایش زیباتر دسته بندی ها امکان اختصاص آیکون، مارک محصول یا لوگوی شرکت سازنده به آن دسته وجود دارد.

توضیحات برای هر دسته بندی:

امکان درج توضیحات برای هر دسته بندی به عنوان معرفی، توضیحات تکمیلی و …

توضیحات و کلید واژه های موتورهای جستجو برای هر دسته بندی:

امکان درج توضیحات و کلید واژه های موتورهای جستجو برای هر دسته بندی از طرف دیگر ما روشی را برای بالا بردن رتبه سایت و بازدیدکنندگانتان پیاده ساخته ایم.

تعریف پارامترهای مختلف برای هر محصول:

هر محصول یکسری پارامتر برای خود دارد که در نرم افزار طراحی وب ایرانیان امکان تعریف این پارامتر ها وجود دارد. تعریف این پارامتر ها مزایایی از قبیل:

جستجوی پیشرفته محصولات

تغییر آنی قیمت در هنگام تغییر یک پارامتر

عدم ورود داده های تکراری توسط مدیر سایت

امکان مقایسه محصولات با یکدیگر:

امکان مقایسه محصولات را می توان برای دسته بندی های مختلف فعال یا غیر فعال نمود.

امکان جستجو در میان محصولات:

جستجو با وارد کردن کلید واژه ای در فرم جستجوی موجود نتایج نمایش داده میشوند.جستجو به دو نوع سریع و پیشرفته می باشد. همچنین بر اساس پارامترهای تعریف شده، بازه قیمت و نام محصول می باشد.

تعریف تعداد نامحدود محصول:

امکان درج تعداد نا محدود محصول در دسته بندی ها

قراردادن یک محصول در دسته بندی های مختلف:

با این امکان نیاز به تعریف یک محصول در دسته بندی های مختلف نیست و محصول یک بار تعریف و در دسته بندی های مختلف قرار می گیرد( با انتخاب مدیریت ) اختصاص کد محصول:

این کد می تواند کد محصول شما در انبار یا بارکد محصول باشد.

کنترل موجودی انبار:

با فعال نمودن این گزینه تعداد موجود از هر محصول را هنگام تعریف محصول وارد مینمایید تا در صورتی که از این مقدار فروش رفت و تعداد به صفر رسید دکمه خرید به صورت خودکار حذف گردد.

قیمت قبلی و قیمت فعلی:

در اتیکت قیمت ها در فروشگاه های واقعی مشاهد میشود که برای نمایش قیمت یک محصول نوشته شده بر روی اتیکت قیمت دو قیمت نوشته شده: اولی قیمتی که روی آن خط کشیده شده و قیمت جدید که ارزان تر از قیمت قبلی است. در نرم فزار فروشگاه اینترنتی ما این امکان نیز فراهم آمده است.

مقدار وزن و هزینه جداگانه ارسال برای هر محصول:

با این امکان برای هر محصول قیمت حمل و نقل جداگانه قابل تعریف می باشد.

تعیین حداقل تعداد سفارش از یک محصول:

این امکان برای فروشندگان کالاهای خرد و ریز یا عمده فروشان مناسب است که به کاربر اجازه سفارش تعداد کمتر از تعداد تعیین شده برای آن محصول داده نمی شود. تعریف توضیحات کامل و مختصر محصول:

توضیحات کوتاه در صفحات مختلف سایت نمایش داده خواهد شد ولی توضیحات کامل در صفحه اختصاصی محصول

تعریف کلید واژه ها و توضیحات موتورهای جستجوی جداگانه برای هر محصول:

این قابلیت برای معرفی هر چه بهتر محصولات شما به موتورهای جستجو ایجاد گردیده است.

امکان تخصیص تصاویر مختلف (از زاویه های گوناگون) به یک محصول:

با این قابلیت امکان درج تصاویر مختلف از یک محصول در زاویه ها و اندازه های مختلف وجود دارد. این قابلیت به خرید مطمئن تر مشتریان وب سایت شما کمک خواهد کرد..

فعال یا غیر فعال نمودن محصول:

این امکان برای مواردی است که محصول موقتا موجود نمی باشد ولی نمی خواهید کاملا آنرا حذف کنید چرا که در آینده دوباره موجود خواهد بود.

تعیین ردیف نمایش برای محصولات و دسته بندی ها:

به وسیله این قابلیت امکان نمایش محصولات مدنظر شما در رده های بالاتر در نتیجه فروش بیشتر این محصولات وجود دارد.

تعیین محصولات برتر:

تعیین محصولات برتر باعث نمایش این محصولات در صفحه اصلی و فروش بیشتر این محصولات خواهد شد.

نمایش محصولات جدید، پر بازدید و پرفروش:

این قابلیت را میتوان از پنل مدیریتی فعال یا غیر فعال نمود و تعداد نمایش را نیز مشخص نمود.

تعریف و نمایش اقلام مرتبط به هر محصول:

نمایش اقلام مرتبط به یک محصول در کنار آن به فروش مضاعف شما کمک بسزایی خواهد نمود.

ویرایش قیمت، تعداد موجود در انبار و اطلاعات دیگر محصولات داخل یک دسته بندی به صورت یکجا:

گاهی به تغییر قیمت یا موجودی تمامی محصولات موجود در یک دسته بندی احتیاج است در این صورت اگر مجبور به تغییر مشخصات محصولات به صورت تک تک باشیم باید زمان زیادی صرف نمود.این امکان برای حل این مشکل ایجاد گردیده است.

حذف تمامی محصولات یک دسته بندی به صورت یکجا:

در نرم افزار فروشگاه ساز طراحی وب ایرانیان برای حذف تمامی محصولات یک دسته بندی نیاز به حذف تک تک آنها نیست. میتوان آنها را به یکباره و در گروههای مختلف حذف نمود.

امتیاز به محصول توسط کاربران:

میانگین امتیاز کاربران مختلف به محصول به صورت ستاره برای هر محصول نمایش داده خواهد شد.

نظرات کاربران برای محصول به صورت انجمن کوچک (Forum):

هر کاربری قابلیت پست نظر یا تجربیات خود را در مورد محصول دارد و کاربران دیگر و یا مدیر سایت امکان جواب به آن نظر را خواهند داشت.این امکان میتواند توسط مدیر فعال یا غیر فعال گردد.

فرم سوال و نظر خواهی در مورد هر محصول کنار آن:

با فرمی که در صفحه مشخصات کامل محصول تعبیه گردیده است امکان سوال بازدیدکنندگان در مورد محصول بدون تغییر صفحه فراهم آمده است.

جستجوی محصولات در پنل مدیریتی:

با این امکان مدیر وب سایت به راحتی میتواند اقلامی را که قبلا درج نموده را بیابد.

تهیه ساده نسخه پشتیبان (backup) از اطلاعات فروشگاه :

تهیه نسخه های پشتیبان از پایگاه های داده ای معمولا کاری دشوار و نیاز به دانش فنی و تخصصی دارد. با امکان موجود در بخش مدیریتی نرم افزار به راحتی امکان تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات خود در فروشگاه خواهید داشت تا در صورت بروز هر گونه مشکل یا حذف شدن اتفاقی اطلاعات این اطلاعات را دوباره به راحتی برگردانید.

سیستم مدیریت محتوای داخلی (CMS):

با این قابلیت صفحات دلخواه به سایت خود اضافه نمایید و در هر زمان به سادگی آنرا تغییر دهید. قالب های رایگان و حرفه ای نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

تبادل لینک:

برای بالا بردن رتبه خود در موتورهای جستجو

نظر سنجی:

امکان نظر سنجی یا رای گیری از کاربران

فرم تماس با ما:

از طریق این فرم مشتریان بدون نیاز به هیچ کار اضافی برای ارتباط با شما پیغام ارسال خواهند نمود.

حسابهای کاربران: به هر کاربری بعد از ثبت نام پنلی اختصاص داده میشود که در آن امکانات زیر موجود است:

ویرایش پرو فایل شامل نام، نام خانوادگی، رمز عبور و …

ویرایش نشانی

مشاهده آرشیو سفارشات، زمان و وضعیت آنها

گزارش ورود و خروج و IP کاربر با همان نام کاربری

ذخیره اقلام در سبد خرید از بازدید قبلی:

در صورتی که کاربر وارد سیستم شده باشد و اقلامی به سبد خرید خود اضافه نموده باشد و نسبت به تکمیل خرید اقدام ننموده باشد در بازدید بعدی و ورود به سیستم این اقلام را در سبد خرید خود مشاهده خواهد نمود.

ذخیره تنظیمات کاربر:

تنظیمات هر کاربر ثبت نام شده ذخیره شده و در هر ورود او به سیستم این تنظیمات اعمال خواهد شد.

آرشیو تمامی سفارشات:

تمامی سفارشات انجام شده ،اقلام سفارش شده در هر سفارش، زمان و تاریخ وضعیت آنها، نام و نشانی سفارش دهنده و آدرس IP مشتری و …. در پنل مدیریت قابل دسترس برای مدیر فروشگاه خواهد بود.

تعریف فیلد های دلخواه برای فرم ثبت نام:

این فیلدها برای کسانی مفید است که میخواهند علاوه بر اطلاعات استاندارد فرم ثبت نام اطلاعات دیگری نیز از مشتریان خود دریافت نمایند (مانند فکس، نام شرکت، کد ملی و …) برای این کار کافی است گزینه های دلخواه اضافه نموده و اجباری و یا غیر اجباری بودن این گزینه ها را مشخص نمود.

تخصیص اعتبار به هر کاربر:

کاربران میتوانند به جای پرداخت ار طریق کارتهای اعتباری، فیش بانکی ثبت نمایند تا پس از تایید به عنوان اعتبار به پنل آنها اضافه شده و بتوانند از این اعتبار خرید نمایند.

تغییر فرم ثبت نام از بخش مدیریتی:

امکان کم یا زیاد کردن اطلاعات درخواستی در فرم ثبت نام و تعیین اجباری یا غیر اجباری بودن آنها وجود دارد.

تعریف وضعیت های مختلف سفارش:

می توان وضعیت های مختلف سفارش تعریف نمود (مثال: معلق، تایید شده، در حال انجام، ارسال گردیده، تکمیل شده) و در هر مرحله از کار وضعیت سفارش را تغییر داد که این تغییر هنگام از طریق ایمیل و پنل کاربر به صورت خودکار به اطلاع کاربر خواهد رسید. این قابلیت برای پیگیری سفارش توسط کاربر مورد استفاده دارد.

مشاهد لیست مشتریان و مشخصات آنها:

مشخصات و اطلاعات، نشانی های ایمیل و … مشتریان برای مدیر وب سایت قابل مشاهده خواهد بود.

ورود اعضا از فایل متنی برای ارسال ایمیل انبوه:

این قابلیت برای بازاریابی ایمیلی یا email marketing و ارسال ایمیل انبوه به تعداد زیادی از افراد کاربرد دارد. صدها هزار ایمیل از ایمیل های کاربران فعال اینترنتی جهت معرفی فروشگاه اینترنتی شما نیز بصورت رایگان در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

تعریف گروه های مختلف مشتریان:

این قابلیت برای دسته بندی مشتریان به دسته های مختلف (مانند: نمایندگان، تک فروشی، عمده فروشی و …) و تخصیص تخفیف برای هر گروه مورد استفاده قرار میگیرد.

ارسال پیام کوتاه (SMS) به مدیر سایت هنگام دریافت سفارش:

برای رسیدگی هر چه سریعتر به سفارش هنگام دریافت سفارش امکان تنظیم پیام کوتاه وجود دارد تا هنگام دریافت سفارش SMS ارسال گردد. برای اینکه این پیام های کوتاه موجب سلب آسایش دریافت کننده نشود می توان یک بازه زمانی (مثلا ۸ صبح تا ۱۰ شب) برای آن تعریف نمود.