چگونه آنلاین شاپ لباس بزنیم ؟

create-online-clothing-shop

چگونه انلاین شاپ لباس بزنیم ؟

چگونه انلاین شاپ لباس بزنیم ؟ چگونه میتوانم یک آنلاین شاپ پوشاک بزنم ؟ آیا این کار نیاز به تخصص خاصی دارد؟ هزینه راه اندازی آنلاین شاپ لباس چقدر است؟ اینها پرسش هایی است که برای هر فروشنده حوزه پوشاک که به دنبال پیشرفت و افزایش میزان فروش پوشاک خود است طبیعتا” پیش می آید.  طراحی فروشگاه اینترنتی و راه اندازی آنلاین شاپ لباس یک راه حل بسیار آسان است! به شرط آن که مسیر درستی را برای این کار انتخاب نمایید. بسیاری از افراد شاید به دلیل اینکه هنوز اطمینان کافی به کسب و کار آنلاین و میزان موفقیتی که در این حوزه میتوانند به دست بیاورند ندارند سعی میکنند تا حد امکان هزینه نکنند و یا از روشهای کم هزینه تر و یا رایگان برای افتتاح و تاسیس آنلاین شاپ لباس خود استفاده نمایند. و این دیدگاه به تنهایی باعث شکست پروژه ای خواهد شد که هنوز آغاز نشده.طبیعتا” در بازار سنتی و فروشگاه های فیزیکی هم فروش بیشتر و موفقیت شامل حال کسب و کاری خواهد بود که به درستی مکان فروشگاه و نوع پوشاک و قیمتها و مخاطبین هدف فروشگاه خود را انتخاب کرده باشد و میزان درآمد این دسته از فروشندگان نیز به مراتب و بصورت تصاعدی همواره بیشتر خواهد بود.

چطور آنلاین شاپ لباس بزنم ؟ احتمال موفقیت من چقدر است؟

شما چنانچه فروشنده پوشاک در یکی از شهرستان‌های ایران باشید روزانه روی چه تعداد از مشتری می توانید حساب باز کنید؟ اگر در نظر بگیریم شما فروشنده موفقی هستید لازمه فروش شما این است که در فروشگاه خود حضور داشته باشید یا از نیروی کمکی برای فروش محصولات استفاده کنید، در حالت ایده آل هیچ زمان نمی بایست فروشگاه خود را تعطیل کنید، چون در روز تعطیل هیچ فروشی نخواهید داشت.اما تعداد مشتریان شما همواره محدود است چون فروشگاه شما محدود به یک مکان و جغرافیای خاص شده است.حال قیمت محصولات هر چقدر مناسب و کیفیت پوشاک فروشگاه شما هم هر چقدر عالی باشد باز میزان فروش این فروشگاه فیزیکی عددی در یک بازه مشخص است که جای پیشرفت چندانی نخواهد داشت.

اگر راه حلی برای این مشکل وجود داشته باشد که حتی شما وقتی که خواب هستید یا در سفر هستید هم بتوانید فروش داشته باشید چه میکنید؟برای جلوگیری از هزینه های اضافی و عدم نیاز به حضور شما در فروشگاه راه‌ حل‌های زیادی وجود دارد، اما بهترین راه حل فروش پوشاک و لباس و اکسسوری شما از طریق اینترنت است چرا که به این وسیله شما قادر خواهید بود تا مشتریان نا محدودی از همه جای ایران داشته باشید، بدون اینکه هزینه ای بابت حضور فروشنده پرداخت نمایید.بدون اینکه نیاز باشد تا هزینه ای بابت اجاره یا خرید مغازه در محلی معمولی یا لوکس را بپردازید و مشتریان شما در این حالت هم از طبقه مشتریان معمولی و همه لوکس پسند خواهند بود چون با داشتن آنلاین شاپ لباس دیگر شما با هیچ محدودیتی مواجه نیستید.

زمانی که شما می خواهید با کمترین سرمایه کسب و کاری در زمینه فروش لباس داشته باشید پیشنهادی که برای شما داریم افتتاح و راه اندازی آنلاین شاپ لباس است. چون برای کسب درآمد از وب سایت فروش محصولات محدودیتی در جغرافیا تعریف نشده است. نه محدودیت زمانی و نه محدودیت مکانی. در واقع شما قادر خواهید بود تا محصولاتتان را در هر زمان به هر تعداد مشتری به فروش برسانید.

ما به شما کمک خواهیم کرد تا روش های فروش آنلاین لباس و پوشاک و اکسسوری را بیاموزید و با کمک آن فروش اینترنتی موفق خود را آغاز کنید.بدون نیاز به پرداخت هزینه ماهانه یا سالانه و با مالکیت کامل شما بر وبسایت.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی لباس تصمیم خوبی است؟

برای داشتن فروشگاه آنلاین که امکان فروش لباس و پوشاک به صورت برخط در آن وجود داشته باشد نیاز به مواردی خواهید داشت که در اینجا تک‌تک آنها را بررسی می کنیم.
شما چنانچه فروشگاه خوبی برای لباس و پوشاک داشته باشید به همان نسبت خواهید توانست تا خوب بفروشید. مشتریان تا مدتها قبل برای خرید لباس و خرید پوشاک خود نیاز به حضور در فروشگاه های مربوط به لباس را بصورت اجبار می دیدند اما امروزه با دیدن فروشگاه های اینترنتی بسیار که در رابطه با فروش لباس به صورت اینترنتی و با کسب و کار فروشگاهی اقدام می نمایند مانند دیجی استایل و مدیسه کاربران زیادی اقدام به خرید لباس از طریق اینترنت می کنند در حالی که در منزل یا محل کار خود حضور دارند.
چنانچه وبسایت شما راه اندازی شد و فعالیت لازم را داشتید چنانچه محتوای مناسبی در فروشگاه داشته باشید ،سایت شما از ظاهر خوبی برخوردار باشد و مواردی که همکاران طراح ما به شما می آموزند را در برنامه کاری خود قرار دهید جایگاه خوبی در گوگل به دست خواهید آورد. سپس شما وب سایتی سرشار از محصولات مورد نظرتان خواهید داشت که در گوگل نیز یافت می شود. شما از همان ابتدا می توانید محصولات زیادی را مانند لباس های متنوع در فروشگاه عرضه نمایید یا اینکه فروشگاه لباس خود را منحصر به گروه خاصی نمایید ، مانند لباس کودک یا لباس مختص خانم های باردار و یا لباس های مختص آقایان، به این کار “نیچ مارکتینگ” یا فروش تخصصی گفته می شود که یکی از روشهای فروش آنلاین موفق در زمینه فروش لباس و صنعت مد می باشد.
راه اندازی آنلاین شاپ لباس
راه اندازی سایت فروشگاه اینترنتی لباس و پوشاک

مراحل راه اندازی آنلاین شاپ لباس و پوشاک :

چنانچه مواردی که گفته شد را رعایت نمایید شما صاحب یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای و موفق در زمینه فروش لباس خواهید بود و البته اینکه فروش موفقی خواهید داشت و میزان فروش شما از فروش فیزیکی به مراتب بیشتر خواهد بود.چگونه یک فروشگاه اینترنتی لباس راه اندازی کنیم؟  مجدد مرور میکنیم:

۱.برای راه اندازی آنلاین شاپ لباس ابتدا بایستی بستر مناسبی برای فروشگاه اینترنتی خود در نظر بگیرید. ما به سادگی مراحل ساخت فروشگاه اینترنتی را برای شما انجام می دهیم و کافیست برای این کار با همکاران ما جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید. شما می توانید از یکی از دو روش طراحی اختصاصی فروشگاه آنلاین یا استفاده از پکیج های از قبل برنامه نویسی شده ما استفاده نمایید و ساخت فروشگاه اینترنتی لباس را به ما بسپارید.

۲.انتخاب ظاهر مناسب برای فروشگاه آنلاین شما: وب سایت شما همانند فروشگاه فیزیکی شما یک مکان برای بازدید عموم است که افراد با مراجعه به آن تصمیم خود را در رابطه با این که خرید خود را از شما انجام دهند یا نه خواهند گرفت. ما وب سایت شما را با ظاهر مورد نظرتان و با هر سلیقه ای برای شما طراحی خواهیم نمود.

۳. درج محصولات و لباس ها در فروشگاه آنلاین شما: زمانی که فروشگاه اینترنتی شما آماده شد شما می توانید محصولات تان را در فروشگاه خود که در واقع ویترین آنلاین شماست درج نمایید. به این شکل مشتریان محصولات شما را به همراه اطلاعات مربوط به هر محصول در سایت شما رویت می نمایند، می توانند اقدام به مقایسه محصولات قیمت‌ها و مطالعه توضیحات محصولات شما نمایند. همچنین توضیحات درج شده برای هر محصول بسیار مهم است ،توضیحات را به گونه ای درج نمایید تا مشتری جذب آن شود و مختص گوگل ننویسید! این به سئو سایت شما بیشتر کمک می کند.

۴. نام مناسب برای دامنه فروشگاه آنلاین شما: یکی از مواردی که حتما می بایست هنگام راه اندازی فروشگاه اینترنتی لباس به آن دقت کافی داشته باشید انتخاب نام مناسب برای دامین یا دامنه سایت شماست. همچنین لوگوی وب سایت شما نشان دهنده کیفیت کار، سادگی خرید و مرتبط با کسب و کارتان باشد.نام فروشگاه شما برند شماست و می بایست به راحتی در ذهن مشتری باقی بماند.

۵. استفاده از تکنیک های مارکتینگ و روش های افزایش فروش: پس از راه‌اندازی آنلاین شاپ لباس شما می بایست برای افزایش فروش اقدامات زیر را انجام دهید:

محتوای مناسب در وب سایت درج نمایید. از روش‌های بازاریابی اینترنتی مانند تبلیغات در گوگل یا گوگل ادز ، تبلیغات در شبکه های اجتماعی ، سئو و بازاریابی محتوا استفاده نمایید. هرگز بلافاصله پس از راه اندازی فروشگاه اینترنتی لباس مشتریان موفق نخواهند شد تا از شما خرید داشته باشند. در ادامه به بررسی بیشتر می پردازیم.در فرایند راه اندازی و ساخت فروشگاه اینترنتی نکات مورد نیاز برای افزایش فروش اینترنتی محصولات تان را برایتان بازگو خواهیم کرد تا بهتر بدانید که چگونه یک فروشگاه اینترنتی لباس راه اندازی کنیم.

فروشگاه اینترنتی لباس موفق چه امکاناتی بایستی داشته باشد؟

یکی از موارد بسیار مهم در رابطه با فروشگاه های اینترنتی رسپانسیو بودن یا واکنش گرا بودن وبسایت می باشد ، یعنی وب سایت شما در مرورگرهای مختلف و نمایشگرهای مختلف خود را تطبیق دهد مانند گوگل کروم و موزیلا و … و موبایل و تبلت و کامپیوتر و …  تا دسترسی بیننده به مقادیر مختلف موجود در وب سایت شما به آسانی صورت گیرد.مورد دوم سرعت بارگذاری وب سایت شما می باشد همیشه توصیه می شود تا از یک سرور (هاست) با سرعت مناسب و کیفیت بالا استفاده نمایید. همچنین برنامه نویسی وب سایت خود را به شرکتی بسپارید که به صورت ایده‌آل برنامه نویسی انجام شود. یک سایت با سرعت لودینگ مناسب و در دسترس بودن امکانات متنوع می تواند بخشی از مسیر راه را برای خرید مشتریان هموار سازد. دقت نمایید فرایند خرید می بایست به ساده ترین شکل ممکن انجام شود.

مشتریان را همیشه به عنوان مشتری کم‌حوصله در نظر بگیرید مشتری شما فقط چند ثانیه پس از ورود به وب سایت فروشگاهی تان وقت صرف خواهد نمود و در صورتی که با مشکلاتی در حین خرید مواجه شود بلافاصله وب سایت شما را به مقصد سایت دیگری برای خرید همان محصول ترک خواهد نمود.

توضیحاتی که در وب سایت درج می نمایید توضیحات کاربردی برای مشتریان شما باشد، به عنوان مثال در فروش اینترنتی لباس نوع محصول ، کیفیت محصول ، جنس ، سایز و مواردی که به عنوان برتری های شما در فروش آن محصول می بایست مطرح شود را در توضیحات محصول قید نمایید.

برای اینکه محصولات آنلاین شاپ من توسط مشتریان دیده شوند چه کاری بایستی بکنم؟

تمامی مواردی که توضیح داده شد پیش‌درآمدی برای راه اندازی وب سایت فروش لباس خواهند بود.

هرگز انتظار نداشته باشید بلافاصله پس از راه اندازی آنلاین شاپ لباس امکان فروش محصولات در آن فراهم باشد. مگر اینکه از روش‌های تبلیغات مانند تبلیغات میدانی، تبلیغات در گوگل و .. بهره ببرید. اندکی زمان نیاز است تا سایت شما در گوگل شناخته شود، جایگاه صفحات محصولات در گوگل مشخص شوند و حتماً نیاز است که کمی صبور باشید.ما در طراحی وب ایرانیان به شما کمک خواهیم کرد تا در اولین روزهای راه اندازی وبسایت فروشتان سریعتر از هر سایت نوپای دیگری آغاز شود.

برای بهبود رتبه وب سایت شما در گوگل نیاز است تا بر روی سئو وب سایت شما کار شود.تمامی فروشگاه های راه اندازی شده توسط فناوری اطلاعات ایرانیان تحت استاندارد SEO گوگل میباشند. با این وجود امکان سئو اختصاصی با راندمان بسیار بالا برای مشتریان محترم فراهم می باشد.

نظرات :

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments