طراحی سایت اختصاصی

طراحی وب سایت اختصاصی خود را به ما بسپارید: ما به شما کمک خواهیم کرد تا ویترینی شبانه روزی و در تمامی نقاط کشور داشته باشید.

زمانی که شما برای فروش محصولات خود در فروشگاه فیزیکی خود و در شهر خود اقدام می‌کنید ،در واقع محدودیت‌های زیادی برای کسب و کار خود ایجاد نموده اید و از طرفی هزینه های جاری زیادی را نیز به همراه خواهد داشت. زمانی که شما برای طراحی سایت اختصاصی خود اقدام می کنید در واقع همان ویترین فروشگاهی را اما به صورت ۲۴ ساعته شبانه روز و نه تنها در یک شهر به که در کل نقاط کشور خواهید داشت که مشتریان شما به این شکل قادر خواهند بود تا هر ساعت از شبانه روز اقدام به مشاهده محصولات شما و خدمات شما و سفارش گذاری آنها از طریق وب‌سایت شما نمایند.
از جمله خدمات طراحی وب ایرانیان ،طراحی وب سایت اختصاصی فروشگاهی می باشد.
همکاران ما در بخش طراحی همواره سعی نموده اند با بررسی طیف گوناگون و متنوع مشتریان ما که در نزدیک به دو دهه فعالیت مستمر در رابطه با طراحی فروشگاه اینترنتی داشته ایم ، یک وب سایت فروش اینترنتی فوق العاده برای شما ایجاد نمایند که از هر نظر ایده‌آل و فوق العاده باشد.
آسان ترین راه برای ساخت یک وب سایت ارزان که فاقد پنل مدیریتی باشد طراحی سایت استاتیک می باشد.
در طراحی وب سایت استاتیک مشکل آنجاست که هر تغییری نیاز به هماهنگی شما با شرکت طراح خواهد داشت و شما به دلیل نبود پنل مدیریت قادر به مدیریت محصولات و داده‌های وبسایت خود نخواهید بود.
این درحالیست که در طراحی سایت داینامیک همانند وب سایت های طراحی شده توسط مجموعه ما شما به دلیل برخوردار بودن از پنل مدیریتی همواره امکان تغییر در ظاهر وب سایت اطلاعات محصولات و رسیدگی به سفارشات مشتریان را خواهید داشت.
اینجاست که می بایست در نظر بگیرید آیا صرفاً هدف شما داشتن یک وب سایت فروشگاه اینترنتی است یا نه مد نظر شما داشتن یک وب سایت اختصاصی تمام و کمال با قابلیت مدیریت محصولات و مطالب از طریق بخش مدیریت می باشد؟
همزمان با طراحی سایت اختصاصی شما نحوه مدیریت وبسایت نیز توسط همکاران ما به شما آموزش داده خواهد شد و توسط پنل مدیریت کاملاً فارسی که تعبیه شده است شما هر لحظه می توانید تولید محتوا نمایید برای محصولات مورد نظرتان جزئیات درک کنید و یا قیمت توضیحات و جزئیات محصولات و سایر اطلاعات موجود در وب سایت را ویرایش نمایید.
همچنین موجودی انبار، قیمت محصولات ،رسیدگی به سفارشات مشتریان، اعطای کوپن تخفیف، تعریف فروش ویژه در وب سایت برای ترغیب مشتریان به خرید، مدیریت سفارشات و … همگی توسط پنل مدیریت امکانپذیر می باشد.

برای طراحی سایت اختصاصی از کجا شروع کنم؟

پیش نیازهای طراحی سایت:

همانگونه که برای نصب سیستم عامل ویندوز شما نیاز به بستر آن یعنی کامپیوتر خواهید داشت، برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی نیز نیاز به بستر مورد نیاز آن یعنی دامنه و هاست خواهید داشت. هر وب سایتی در سراسر دنیا بر روی دامنه و هاست خود پیاده سازی شده است. دامنه در واقع همان آدرس اینترنتی شما یا url می باشد و هاست همان فضای مربوط به وب سایت شماست که اطلاعات سایت شما بر روی آن قرار می‌گیرد.
اتصال دامنه و هاست به یکدیگر منجر به ایجاد یک وبسایت خام خواهد شد که برنامه نویسان توسط نرم افزار های مختص ایجاد و مدیریت سایت و نصب این گونه برنامه ها و یا برنامه نویسی اختصاصی محتویات این سایت خام را ایجاد می نمایند.
تمامی مشتریان ما در طراحی وب ایرانیان از هاست و دامنه رایگان برخوردار می باشند و سایت های مشتریان ما بر روی سرورهای قدرتمند ما مدیریت می شوند. همچنین شما می توانید از خدمات سایر شرکت های هاستینگ که دارای تنظیمات تایید شده توسط مجموعه ما می باشد نیز استفاده نمایید و اگر هاستینگ و دامنه شما پیش از سفارش طراحی فروشگاه اینترنتی تهیه شده است نیز هیچ مشکلی وجود ندارد و مراحل ساخت فروشگاه آنلاین شما بر روی هاست و دامنه شما نیز قابل انجام می باشد. هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت.

امنیت طراحی سایت اختصاصی

مهمترین موارد تعیین کننده امنیت یک وب سایت، امنیت سرور (هاست) و نوع برنامه نویسی آن می باشد.
ما در طراحی وب ایرانیان از سرور های مجهز به فایروال استفاده می نماییم و برنامه نویسی وب سایت ها نیز توسط جدیدترین متد ها و برنامه نویسی چند لایه انجام می شود که به همین دلیل تمامی سایت های ساخته شده از امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشند. همچنین برای اکانت های مربوط به مدیران و مشتریان از روش پسورد گذاری یک سویه و غیرقابل بازیابی استفاده می نماییم.

اصطلاحات طراحی سایت اختصاصی

اصطلاح UI:

به طراحی ظاهر وب سایت و پوسته ظاهری فروشگاه تمامی موارد مرتبط با ظاهر وب سایت که در معرض نمایش سایرین قرار می گیرد اطلاق می شود.

پنل مدیریتی یا UX:

به ساختار کلی پنل مدیریتی وب سایت های داینامیک نوع طراحی آن ux اطلاق می‌شود که منحصر به آن سایت می باشد.

کد نویسی در طراحی سایت اختصاصی:

طراحی سایت به چند روش کد نویسی که نیازمند تخصص در آن زبان کدنویسی خاص خواهد بود نیازمند می باشد.
هر وبسایت نیازمند ایجاد توسط برنامه نویس گرافیست و … خواهد بود تا با کمک یکدیگر بتوانند ساختار برنامه نویسی و ظاهر وب سایت را ایجاد و تعریف نمایند.
اصطلاح CMS:
Content management system
سیستم مدیریت محتوا : سیستم مدیریت محتوا به نرم افزار تحت وب گفته می‌شود که قسمت های پنهان مدیریتی سایت را ایجاد می نماید و به واسطه آن یک وبسایت شکل می گیرد. به مجموعه نتیجه حاصل شده ui و ux اطلاق می شود. استفاده از cms موجب میگردد تا زمان بسیار کمتری برای طراحی سایت مورد نیاز باشد و هزینه کمتری نیز در بر دارد. اغلب سی ام اس ها بسیار شناخته شده و معروف هستند همانند وردپرس جوملا و پرستاشاپ.

تفاوت طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت عمومی:

در طراحی اختصاصی وب سایت تمامی موارد مربوط به ظاهر وب سایت و امکانات مورد نظر شما توسط شخص کارفرما تعیین می شود و شما می توانید امکانات مورد نظرتان را مطرح نمایید تا توسط شرکت طراح پیاده سازی و اجرا شود این در حالی است که در طراحی عمومی وب سایت ها همانند وردپرس شما از قالبی آماده و از پیش برنامه نویسی شده استفاده خواهید نمود که سلیقه و نظر شما برخلاف حالت اختصاصی در این مورد دخیل نمی باشد و حالت عمومی به خود میگیرد.

طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی:

شما می توانید موارد مورد نظرتان برای وب سایت فروشگاهی خود را به همکاران ما اعلام نمایید و یا نمونه سایتی را جهت معیار به همکاران ما معرفی نمایید تا ظاهر و کلیت وبسایت شما همانند نمونه اعلام شده طراحی و برنامه نویسی گردد.