چگونه آنلاین شاپ آرایشی بزنیم ؟

how-to-sell-cosmetic-products-online

چگونه آنلاین شاپ آرایشی بزنیم؟

چگونه آنلاین شاپ آرایشی بزنیم؟ این روزها داشتن یک فروشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی پرفروش و موفق ،حتی در یک شهر دور افتاده و کوچک رؤیا نیست؛ طراحی فروشگاه اینترنتی و ساخت آنلاین شاپ محصولات بهداشتی و آرایشی بهترین راهکار برای داشتن مشتری های بسیار و در حد تمام وسعت کشور است.پس دیگر محدودیت هایی مثل یافتن مکان مناسب با هزینه های بالای اجاره بها و خرید نمیتواند سد راه شما باشد.

یا چیزی که همه ما در دوران همه گیری کرونا تجربه کردیم.تعطیلی های گاه و بیگاه ، مشتریانی که برای امنیت خود کمتر از منزل به قصد خرید لوازم آرایشی بهداشتی خارج میشوند و … و همه اینها زمانی تبدیل به کابوس میشود که هزینه های گزافی برای راه اندازی فروشگاه فیزیکی خود هزینه کرده باشید و بعد از آن … بدون درآمد مناسب و شاید حتی درآمد شما پاسخگوی هزینه های جاری فروشگاه فیزیکی تان نیز نشود.بخصوص برای کسب و کارهایی همچون فروش لوازم آرایشی و بهداشتی که تعطیلی های طولانی مدت منجر به وارد آمدن خسارات جبران ناپذیری به کسب و کار شما خواهد شد.نبود مشتری ، تاریخ انقضاء محصولات و …

حال اگر شما یک فروشگاه آنلاین برای لوازم آرایشی خود داشتید هیچ یک از این مشکلات را تجربه نمیکردید.از طرفی سبک خرید افراد تغییر کرده و خیلی از مشتریان شما یعنی بیش از ۹۹ درصد مشتریان شما در اینترنت هستند و دیگر نیازی نیست چشم به درب فروشگاه فیزیکی خود بدوزید تا مشتری از راه برسد .. یا نرسد.

چگونه آنلاین شاپ آرایشی بزنیم؟
چگونه آنلاین شاپ آرایشی بزنیم؟

چگونه یک آنلاین شاپ لوازم آرایشی بزنیم؟

مشتری های شما امروز ترجیح میدهند تا لوازم مورد نیازشان را از آنلاین شاپ آرایشی بهداشتی تهیه کنند.بتوانند قیمتها را مقایسه کنند.برندها را چک کنند و از منزل یا محل کار یا هر جای دیگری به آسانی حتی با موبایل خود محصول مورد نظرشان را در گوگل جستجو کرده و خرید کنند.به همین راحتی …

این یک معادله دو سر سود ست برای شما و مشتری فروشگاه اینترنتی شما.هم مشتری شما در این حالت با رضایت بیشتری اقدام به خرید خواهد کرد هم شما استرس اجاره بهاء پایان ماه و سایر مشکلاتی که گفته شد را نخواهید داشت.

شاید با این توضیح این سوال برای شما پیش بیاید که خوب فروش محصولات آرایشی بهداشتی در اینترنت آیا نیاز به امکانات خاصی دارد؟ چرا با اینستاگرام این کار را نکنم.فروش در اینستاگرام هم خوب است اما شما هرگز با پیج اینستاگرام قادر نخواهید بود با سرعت وبسایت به موفقیت برسید.چون تنها ایجاد صفحه ای در اینستاگرام کفایت نمی کند.تبلیغات گسترده ای که نیاز خواهید داشت با توجه به هزینه تبلیغات بالای مورد نیاز برای اینستاگرام ، احتمال موفقیت اندک ، نیاز به طراحی تخصصی پستها و مدیریت مطالب و .. تا نبود امکان اضافه سازی محصولات به سبد خرید و نیاز به چت با تک تک کاربران در دایرکت تا قانع کردن کاربران به خرید از شما و عدم امکان درج نماد اعتماد در پیج اینستاکرام و درگاه بانکی ایرانی و … تنها تعداد معدودی از مشکلات فروش محصولات آرایشی بهداشتی در اینستاگرام میباشند.

چرا فروش آنلاین محصولات آرایشی بهداشتی بهتر است؟

شاید نیاز به توضیح بیشتری داشته باشید تا اهمیت داشتن آنلان شاپ آرایشی باز بیشتر مشخص شود.

برای فروشگاه فیزیکی شما هزینه های زیادی پیش رو خواهید داشت.از جمله اجاره بهاء یا هزینه خرید ملک و میزان درآمد نیز در فروشگاه فیزیکی همیشه بسیار پایینتر از فروشگاه اینترنتی خواهد بود.

در فروش اینترنتی آرایشی بهداشتی شما تنها یک بار هزینه خواهید کرد.هزینه ای شاید به مبلغ یک ماه اجاره بهای مغازه .از طرفی میزان فروش محصولات بخصوص حوزه لوازمآرایشی و بهداشتی و عطر و ادکلن و … بسیار بسیار بالاتر از فروشگاههای فیزیکی خواهد بود.

حالا اگر یک فروشگاه آنلاین داشتید همچنان فروش داشتید. الان هم دیر نشده است، چون سبک خرید افراد عوض شده است. آن ها یاد گرفته اند که محصولات مورد نیازشان را به صورت آنلاین بخرند. چه بهتر که شما هم صاحب یکی از این فروشگاه‌ها باشید.

البته در این بین، دستۀ دیگری هم هستند، که یک فروشگاه آنلاین در اینستاگرام دارند، اما فروش خوبی ندارند. در این مقاله یاد می‌گیرید، که داشتن فروشگاه آنلاین محصولات آرایشی و بهداشتی خوب است یا نه؟ چگونه صاحب چنین فروشگاهی شوید؟ همچنین اینکه داشتن سایت بهتر است یا اینستاگرام؟

عدم نیاز به حضور در آنلاین شاپ

پس از راه اندازی آنلان شاپ آرایشی بهداشتی شما نیاز به حضور فیزیکی در فروشگاه نخواهید داشت.

فروشگاه آنلاین شما ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته در حال فروش است.یک فروشگاه بدون تعطیلات که زمانی که شما در خواب هستید در حال فروش محصولات شماست.چه چیزی بهتر از این؟!

تعداد مشتریان نامحدود با داشتن کسب و کار اینترنتی

زمانی که فروش محصولات شما در اینترنت انجام میشود شما از تمام استانها و شهرها و روستاهای کشور مشتری خواهید داشت.این در حالیست که در فروشگاه فیزیکی نهایت موفقیت شما معروفیت در سطح همان شهر یا بخشی از شهر و محله ای خاص میباشد.تفاوت تا این حد!

ادامه دارد …

نظرات :

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments