• فروشگاه ساز
  • فروشگاه ساز
  • فروشگاه ساز اینترنتی
  • فروشگاه ساز
  • فروشگاه ساز

چرا نرم افزار فروشگاه ساز طراحی وب ایرانیان؟

1.برخلاف اغلب سیستمهای فروشگاهی موجود (شاید بیش از 95 درصد سیستمهای فروشگاه ساز) ما از نرم افزارهای از پیش آماده , رایگان و یا منبع باز و ... جهت طراحی وب سایت فروشگاهی استفاده نمی کنیم. نرم افزار ما یک نرم افزار تجاری و اورجینال میباشد. شرکتهایی که از نرم افزارهای رایگان و مبتدی جهت راه اندازی وبسایت فروشگاهی بهره می برند معمولا" پلن هاست رایگانی را نیز در اختیار شما قرار میدهند (جهت ترغیب کاربر به خرید) , زیرا هاستینگ مورد نیاز اینگونه نرم افزارها از نوع هاستینگ رایگان و یا بسیار ارزان قیمت بوده و کاربرد این پلن های هاستینگ تنها جهت نرم افزارهای رایگان و کد باز موجود در نت میباشد.
2.با تهیه نرم افزار ساخت فروشگاه اینترنتی ما , جهت سالهای آینده نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای جهت تمدید نرم افزار نخواهید داشت.در واقع پس از خرید شما مالک نرم افزار و وبسایت خود بوده و بصورت مستقل عمل می نمایید.
3.امکاناتی که در نسخه های فروشگاهی ما در نظر گرفته شده اند بسیار بیشتر از سایر سیستمهای فروشگاهی حتی با قیمتهای نجومی میباشند.برنامه همیشگی ما حفظ پایینترین قیمت با بیشترین امکانات در نسخه های فروشگاهی ارائه شده میباشد. امکانات ارائه شده را میتوانید در صفحه تعرفه خدمات ملاحظه نموده و با هر سیستم فروشگاهی دیگر با هر تعرفه ای مقایسه نمایید.
4.طراحی وب ایرانیان جزو اولین سیستمهای فروشگاه ساز کشور بوده است. تجربه 14 ساله ما در راه اندازی فروشگاههای اینترنتی مدرن چراغ راه ما در طی این مسیر پر فراز و نشیب بوده است.
5.در اغلب موارد پس از سفارش راه اندازی فروشگاه اینترنتی در بسیاری از شرکتهای طراحی وبسایت و در ادامه روند کار شما با هزینه های پنهان جهت دریافت و یا فعالسازی ماژولهای مختلف مواجه خواهید شد. طراحی وب ایرانیان هیچگونه هزینه پنهانی را متوجه شما نخواهد کرد و تمامی امکانات مندرج در وبسایت از ابتدا بر روی وبسایت شما موجود میباشند.
6.فروشگاه ساز ما تنها سیستم فروشگاهی کشور با سیستم کد گذاری پیشرفته و یک سویه میباشد. بدان معنی که اطلاعات مربوط به مدیران و کاربران بصورت رمزنگاری شده در پایگاه داده ذخیره میشود و رمزنگاری بصورت یک سویه و غیر قابل بازیابی توسط سایرین میباشد.
7.به جرأت میتوان گفت امکانات کمی و کیفی نرم افزار فروشگاه ساز طراحی وب ایرانیان به هیچ وجه با امکانات سیستمهای فروشگاهی اختصاصی قابل قیاس نمیباشد و از این نظر نرم افزار فروشگاه ساز آماده به کار ما امکانات بسیار بیشتری را شامل میشود که هرگز نمیتوان در سیستمهای فروشگاهی اختصاصی یافت.علت این است که در سیستمهای فروشگاهی اختصاصی برنامه نویس ناچار است در یک بازه زمانی کوتاه و حداکثر 3 الی 6 ماهه سیستم فروشگاهی را آماده نموده و تحویل دهد (که در 99 درصد موارد از سیستمهای کد باز و رایگان و تنها با ویرایش اینگونه سیستمها صورت میگیرد) حال برنامه نویسی فشرده جهت یک وبسایت فروشگاهی علاوه بر اینکه با خطاهای بسیار همراه خواهد بود همچنین امکانات کمتری را شامل خواهد شد.در اغلب موارد طراحی اختصاصی فروشگاه اینترنتی بیشتر شامل طرحهای زیبا و استفاده از بعد تصویری وبسایت میباشد و اینگونه وبسایتها هرگز از نظر امکانات با نرم افزارهایی که سالیان متمادی بر روی آنها کار و تحقیق شده است قابل قیاس نمیباشند.

پیروز باشید

کپی رایت 1397-1384 © طراحی وب ایرانیان تمامی حقوق این سایت متعلق به طراحی وب ایرانیان میباشد. هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.