سوالات متداول در رابطه با ساخت فروشگاه اینترنتی

ایجاد و مدیریت وبسایت فروشگاه اینترنتی

سوالات متداول در رابطه با ساخت فروشگاه اینترنتی

در این قسمت شما میتوانید پاسخ برخی سوالات متداول در رابطه با ساخت فروشگاه اینترنتی را بیابید.

بعد از دريافت نرم افزار فروشگاه ساز کافیست که آنرا روی فضا یا همان هاست آپلود نمایید. در صورتی که قادر به آپلود کردن فایل نیستید ما این کار را برای شما انجام خواهیم داد.مراحل پس از آپلود بسیار ساده و کاملا فارسی بوده و در تمام این مراحل ما شما را همراهی خواهیم کرد پس نگران نصب نرم افزار نباشید.در صورت تمایل شما نصب نرم افزار نیز به صورت رایگان توسط ما صورت خواهد گرفت.
حداکثر ظرف 12 الی 24 ساعت از زمان سفارش مراحل راه اندازی فروشگاه الکترونیک انجام خواهد شد.جهت تسریع در روند انجام کار نیاز است تا جهت تهیه هاستینگ اقدامات لازم را انجام داده باشید.
فایل راهنمای استفاده از نرم افزار به انضمام نسخه ای از نرم افزار در اختیار کاربر قرار داده خواهد شد.پشتیبانی نرم افزار نیز در طول مدت استفاده از نرم افزار فروشگاه ساز پاسخگوی سوالات کاربران خواهد بود.
حداقل میزان فضای 100 مگابایت هاستینگ لینوکس طبق تنظیمات موجود در صفحه اصلی وبسایت بعلاوه دامنه که همان آدرس وبسایت شما میباشد.جهت توضیحات بیشتر به صفحه اصلی وبسایت مراجعه نمایید.
چنانچه اقدام به فروش محصولات فیزیکی می نمایید بطور تقریبی در ازای هر 1500 کالا 250 مگابایت هاستینگ نیاز میباشد و چنانچه قصد فروش محصولات مجازی مانند پین کد و فایل را داشته اید این میزان بعلاوه حجم کل فایلها را منظور نمایید.
scrollUp