قوانین

قوانین فروشگاه ساز ساز اینترنتی طراحی وب ایرانیان

::رفع مسئولیت::

قوانین وبسایت طراحی وب ایرانیان به آدرس https://parsp.com :

طراحی وب ایرانیان موظف است با هر مرتبه سفارش مراحل راه اندازی وبسایت را بر روی یک دامنه انجام دهد و یا نرم افزار مربوطه را برای استفاده بر روی یک دامنه (یو آر ال) در اختیار کاربر قرار دهد.لازم به ذکر است تغییر از دامنه به ساب دامین همان وبسایت و بالعکس و در کل هر گونه تغییر در آدرس شامل سفارش جدید خواهد بود.

با هر مرتبه سفارش نرم افزار تنها بر روی یک دامنه قابل استفاده خواهد بود.

نرم افزار از نظر زمانی نامحدود میباشد و بر روی یک دامنه و از نظر زمانی نامحدود قابل استفاده میباشد.

امکان استفاده از نرم افزار بر روی دامنه جدید وجود داشته و طی هماهنگی با طراحی وب ایرانیان با دریافت هزینه قابل انجام خواهد بود.

مدت پشتیبانی فنی نرم افزارهای موجود در وبسایت از 12 الی 24 ماه متغیر میباشد.

وجه دریافتی جهت سفارش نرم افزارهای موجود در وبسایت و تمامی خدماتی که از طرف وبسایت طراحی وب ایرانیان به آدرس parsp.com صورت میگیرند پس از واریز تنها در صورت عدم تطابق امکانات مندرج در وبسایت شرکت و خدمات ارائه شده قابل استرداد میباشد.برای این منظور فرصت چهارده روزه جهت تست تمامی موارد موجود در وبسایت در نظر گرفته شده است تا از امکانات قید شده در وبسایت شرکت بصورت تجربی اطمینان حاصل نمایید.

هزینه مجوز جهت حذف کپی رایت طراحی وب ایرانیان مندرج در پایین وبسایت فروشگاه مبلغ دو میلیون ریال میباشد که در صورت درخواست توسط کاربر کپی رایت قابل حذف میباشد.

خریدار موظف است جهت تهیه هاستینگ طبق موارد مندرج در وبسایت و پیش نیازهای مطروحه عمل نماید و مسئولیت عدم پشتیبانی هاستینگ در صورت عدم تطابق با تمامی موارد قید شده در وبسایت بر عهده خریدار میباشد.پیش نیازهای مورد نیاز جهت پشتیبانی از نرم افزار در صفحه اصلی وبسایت قید شده است.

مشتریانی که قبلا" از خدمات و نرم افزارهای طراحی وب ایرانیان استفاده نموده اند جهت استفاده از نرم افزارها و خدمات جدید طراحی وب ایرانیان آپدیتهای عمومی را بصورت رایگان و سایر آپدیتها شامل (نسخه های جدید ، قالبهای جدید و ... ) را در صورت تمایل (بصورت اختیاری) و با پرداخت هزینه دریافت خواهند نمود و گذشت زمان شامل حال آنها نمیگردد.هزینه استفاده از نسخ ، پوسته ها و امکانات جدید توسط طراحی وب ایرانیان مشخص میگردد.

بدلیل اختلافات زیاد در تنظیمات سرور شرکتهای هاستینگ مختلف و امکان عدم پشتیبانی برخی هاستها از نرم افزار در صورتی که از سمت طراحی وب ایرانیان مطرح گردید سرور مربوطه قادر به پشتیبانی از نرم افزار نمیباشد کاربر موظف است نسبت به تغییر سرویس دهنده هاستینگ خود مطابق با تنظیمات قید شده در وبسایت اقدام نماید.لازم به ذکر است در این حالت نیاز به ارائه توضیحات بیشتر از سمت طراحی وب ایرانیان وجود نخواهد داشت.

طراحی وب ایرانیان

scrollUp