• فروشگاه ساز
  • فروشگاه ساز اینترنتی
  • فروشگاه ساز

فروشگاه ساز , طراحی سایت فروشگاهی

بصورت کلی یک سیستم فروشگاهی دو قسمت مجزا از هم را شامل میشود.هسته سیستم که عملکرد سیستم را تعیین مینماید و ظاهر سیستم یا همان قالب و تم وبسایت شما.فروشگاه ساز طراحی وب ایرانیان در تمامی نسخه های خود این امکان را در نظر گرفته است که مدیریت وبسایت بتواند ظاهز وبسایت خود را بنا به سلیقه شخصی ویرایش نماید.
فروشگاه ساز طراحی وب ایرانیان به گونه ای برنامه نویسی شده است که شما به عنوان مدیر وبسایت فروشگاهی بدون نیاز به دانش فنی و برنامه نویسی قادر خواهید بود جهت اضافه سازی محصولات و عرضه خدمات خود اقدام نموده و روشهای فروش و سایر تنظیمات مورد نظر خود را اعمال نمایید.
راه اندازی فروشگاه اینترنتی توسط فروشگاه ساز ما بسیار ساده بوده و تلاش شده است امکانات متنوع و تخصصی فروشگاه ساز به گونه ای در نرم افزار فروشگاه ساز لحاظ گردد تا با وجود بیشترین امکانات در عین حال آسانترین روش مدیریتی اعم از مدیریت کاربران و خریداران,سفارشات,فاکتورها و ... برای مدیریت وبسایت فروشگاهی فراهم آید.
توسط فروشگاه ساز ما قادر خواهید بود بدون نیاز به هیچ گونه دانش فنی در این زمینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود را در سریعترین زمان ممکن به انجام برسانید.

کپی رایت 1397-1384 © طراحی وب ایرانیان تمامی حقوق این سایت متعلق به طراحی وب ایرانیان میباشد. هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.